O Firmie

Nasz cel to dostarczanie przyjaznych dla środowiska odnawialnych źródeł opartych na energii słoneczniej

Kontakt z nami

 

           tel. +48 690 085 14

kontakt@sunny-system.pl 

biuro@sunny-system.pl

 

 

Strona główna | O firmie | Blog | Usługi | Kontakt 

Sunny-system.pl

Systemy montażowe

Konstrukcje montażowe różnią się w zależności od wielu czynników takich jak pokrycie dachu, kąt nachylenia, czy też montaż paneli na gruncie. Aby instalacja fotowoltaiczna  mogły sprawnie funkcjonować przez wiele lat musi zostać przede wszystkim dobrze dobrany system montażowy. Chodź i to nie gwarantuje sukcesu liczy się też tutaj bardzo sprawna i doświadczona ręka montera. Nasza firma posiada świetnie przeszkolonych monterów i  współpracuje z najwyższej jakości producentami z najwyższą gwarancją na rynku.

Falownik ( Inwerter )

Jest to serce każdej instalacji. Pełni funkcje zamiany prądu stałego wyprodukowanego przez moduły na prąd zmienny zsynchronizowany z siecią energetyczną. Zadaniem jego jest również monitorowanie pracy całej instalacji fotowoltaicznej. Dobór falownika jest niezwykle ważny przy projektowaniu instalacji, ponieważ źle dobrane urządzenie może negatywnie wpłynąć na produkcje energii elektrycznej...

 

U nas na stronie przeczytasz informacje na temat urządzeń  których potrzebuje Twoja elektrownia.

 

Podstawą instalacji fotowoltaicznej są niezbędne urządzenia takie jak

 falownik, panele słoneczne i licznik dwukierunkowy. Nasza firma zajmie się tym wszystkim za Ciebie, dopasujemy najlepsze rozwiązania do Twoich wymagań. Zajmiemy się wszelką dokumentacją do wniosku o nowy licznik dwukierunkowy.
Zależy Ci na instalacji bezawaryjnej i bezobsługowej ? w naszej ofercie znajdziesz produkty wysokiej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Moduły fotowoltaiczne
Panele słoneczne zamieniają energie promieniowania słonecznego w energie elektryczną. Nie zużywają do tego celu żadnej dodatkowej energii, dlatego są bezinwazyjne dla środowiska. Długoletnia gwarancja oraz żywotność paneli pozwala nam na projektowanie instalacji wydajnej w 80% na okres nawet 25-30 lat. Do podstawowych paneli zaliczymy moduły monokrystaliczne i polikrystaliczne zbudowane z krzemu. Odpowiedni dobór paneli słonecznych pozwoli nam na zoptymalizowanie uzysków na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Infolinia: +48 690 085 148

czytaj dalej

...czytaj dalej